Dometic GasChecker GC100 - ultrazvukový merač plynu v bombe

Popis

Jednoduchý spôsob ako skontrolovať hladinu naplnenia plynovej fľaše.

Spoľahlivý prídov plynu je nutnosťou pre kempovanie a nadšencov, ktorí chú vychutnávať nezávislosť na plyne, či už v karavane, motorhome alebo na chate pri grile. Je dôležité vedi . . . . .

Celý popis...

Máte otázku ohľadom tohto produktu? Poslať známemu link na tento produkt

  Availability: Na sklade

  Bežná cena: 49,55 €

  Akciová cena platná bez DPH: 35,83 € s DPH: 43,00 €

  Krátky popis

  Quatro kalkulačka

   

  Standardna doba expedicie tovaru
Vyrobca: Dometic
Viac pohľadov

Detaily

Jednoduchý spôsob ako skontrolovať hladinu naplnenia plynovej fľaše.

Spoľahlivý prídov plynu je nutnosťou pre kempovanie a nadšencov, ktorí chú vychutnávať nezávislosť na plyne, či už v karavane, motorhome alebo na chate pri grile. Je dôležité vedieť, nakoľko naplnená je plynová fľaša, aby nedošlo k jej nečakanému vyprázdneniu uprostred používania. Zistiť nakoľko je fľaša plná je však možné len na váhe alebo pomocou špeciálneho ultrazvukového snímača naplnenia fľaše.

Používanie GasChesker je rovnako jednoduché ako používanie baterky na svietenie.Jednoducho pritlačte hrot sondy vodorovne na rôznych miestach na stenu fľaše a sledujte kontrolku. zelené svetlo znamená, že v danom mieste je plyn, červené svetlo znamená, že sa tam plyn nenachádza. Stlačený plyn je tekutý - ťažký od najvyššieho miesta so zeleným svetielkom smerom dole sa nachádza plyn.

Ukazovateľ stavu naplnenia je hračkou pre použitie. Je založený na ultrazvukovej technológii a môže byť použitý pre všetky bežne dostupné oceľové a hliníkové obaly fliaš s propánom alebo butánom o priemere 200 až 350 milimetrov.

Nový GasChecker GS 100 je 100% "made in Germany"

Počet kusov v balení 1
Výrobca Dometic
Hmotnosť 0.1000
9103500697

Cache Hit: 0.075s