ZAVOLAJTE NÁM

 


  +421 905 410 728

  OTVÁRACIE HODINY

Pon - Pia. 8:00 - 15:30
Sob., Ned. Zatvorené
   
 

  NAPÍŠTE NÁM


  info@PlynovyGril.sk

Big Green Egg Large - štartovacia zostava Fúrik

Popis

Štartovacia zostava Big Green Egg Large Fúrik obsahuje zelené vajíčko - keramický kamado gril / pec na drevné uhlie model Large a doporučenú výbavu a príslušenstvo pre všetky techniky varenia: mobilný podvozok v elegantnom diz . . . . .

Celý popis...

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

    Availability: Na sklade

    Cena:: bez DPH: 2 762,25 € s DPH 3 314,70 €

    Krátky popis

    * Povinne vyplnené polia

     

Vyrobca: Big Green Egg
Viac pohľadov

Detaily

Štartovacia zostava Big Green Egg Large Fúrik obsahuje zelené vajíčko - keramický kamado gril / pec na drevné uhlie model Large a doporučenú výbavu a príslušenstvo pre všetky techniky varenia: mobilný podvozok v elegantnom dizajne fúrika s pracovnou plochou, obal na kupolu, convEGGtor, convEGGtorový kôš, liatinový rošt, kameň na pečenie, 9kg balenie drevného uhlia, masívny vyberač roštov a gg kliešte, elektrický zapaľovač LOOFTLIGHTER, pevný podpaľač, kutáč a lopatku na popol.

Kompletný rozpis komponentov,ktoré táto zostava obsahuje je uvedený pri cene.

Základná zostava grilu obsahuje:
Liatinový regulátor Liatinový rEGGulátor/poklop – pôsobí dvojitým spôsobom, reguluje prúdenie vzduchu a tým aj presne ovláda teplotu. Zároveň chráni vnútro pece pred dažďom.
Veko s komínom Veko s komínom – keramické veko s komínom, ktoré je možné ľahko otvárať a zatvárať vďaka pružinovému mechanizmu. Keramický materiál je pokrytý ochrannou, dvojitou glazúrou. Vysoké izolačné a akumulačné vlastnosti špičkového keramického materiálu vytvárajú vo vnútri EGGu dokonalú cirkuláciu vzduchu, vďaka ktorej sú jedlá varené rovnomerne a chutne.
teplomer do veka Teplomer do veka – presne meria vnútornú teplotu a monitoruje proces varenia bez nutnosti otvárania grilu.
Rošt Rošt z nehrdzavejúcej ocele – používa sa ako základný rošt na grilovanie a pečenie
Keramický prstenec Keramický prstenec – prstenec je položený na ohnisku. Pôsobí ako tepelný difúzer, pokladajú sa naň rošty a convEGGtor.
Liatinový ohniskový rošt Liatinový ohniskový rošt – nachádza sa vo vnútri keramického ohniska. Rošt je perforovaný. Zabezpečuje prúdenie vzduchu vo vnútri grilu a zároveň umožňuje prepadávanie popola, ktorý sa po varení ľahko odstráni.
Keramické ohnisko Keramické ohnisko – je vložené v základni, t. j. spodnom glazovanom diele grilu a sype sa doň drevené uhlie. Je vybavené perforovaným liatinovým roštom a sofistikovanými bočnými otvormi, ktoré spolu so spodnými vetracími dvierkami a rEGGulátorom zabezpečujú dokonalé spaľovanie a optimálne prúdenie vzduchu
 Základňa Základňa – odolná keramika s vysokými izolačnými a akumulačnými vlastnosťami. Glazúra odoláva vplyvom počasia, blednutiu a spevňuje keramiku. Obsahuje spodné vetracie dvierka, ktoré spoločne s rEEGulátorom ovládajú prívod vzduchu a ovládajú teplotu. Umožňujú tiež jednoduché odstránenie popola
Technológia ohrevu Drevené uhlie
Výrobca Big Green Egg
BGE - 000006x3

Cache Miss: 1.426s